звонок

Кмітливим малюкам — Букварик—словничок англійської мови

  • Кмітливим малюкам — Букварик—словничок англійської мови
Автор: Зінов’єва Л. О.
Тип видання: навчальне
Кольоровість: повнокольорове
Обкладинка: тверда
Сторінок: 60
Наліпки: немає
Формат: 21,5×21,5 см
ISBN: 978-966-284-439-9
Штрихкод: 9789662844399
  • 203.90 грн


Яскравий кольоровий «Букварик-словничок» створено спеціально для малюків та їхніх турботливих батьків. Гадаєте, навчитися читати англійською, коли тобі лише три рочки, дуже складно? Ми так не вважаємо!
Як тільки малюк почне впевнено говорити та цікавитися книжечками, ви можете починати заняття. Ефективна методика вивчення літер гарантує: уже після кількох занять ваша дитина зможе запам’ятати перші англійські букви, а згодом — і прочитати свої перші слова. Чим більше літер вона знає, тим більше слів може скласти! 
Якщо ваша дитина вже добре знає літери англійської абетки, але ще не читає самостійно, цей «Букварик-словничок» — справжня знахідка для вас! За його допомогою вона почне складати літери в слова, адже ці слова знайомі, короткі й прості — усі вони зустрічаються малюку щодня, а великі малюнки допоможуть поєднати предмет та його назву в дитячій уяві.
Інструкція для батьків без нудьги та довгих пояснень підкаже, як найкращим чином організувати навчання дитини. Усе в «Букварику-словничку» інтуїтивно зрозуміло і дорослим, і малим.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: словник, , читання, англійська мова

Книги цієї серії

Кмітливим малюкам — Букварик

Серія: Кмітливим малюкам
Автор: Зінов’єва Л. О.

203.90 грн